GKKO40-i listwa impregnowana LED
40 x 5,5 x 120 cm Wszystkie cechy
Producent: Decor System
157.00 zł brutto
Niedostępny
Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy!
- 95 722 30 57
- 608 921 068
- biuro@decorsystem.pl
W przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących obsługi klienta (w sklepie, obsługi, reklamacji, dostawy itp.) prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.
Chcesz sprawdzić produkty w Twoim wnętrzu?
Możesz zamówić próbki. Skontaktuj się z nami lub
wyślij zapytanie przez formularz.
GKKO40-i Listwa impregnowana LED jest elementem, który pomoże Ci sprawić, by karnisz w Twoim pomieszczeniu pozostał niewidoczny i estetycznie zamaskowany. Profil tak samo dobrze sprawdzi się w przypadku szyn aluminiowych, jak i tradycyjnych modeli drążkowych. Ponieważ prefabrykat wykonano z zielonej płyty GK charakteryzującej się wilgocioodpornością – nawet łazienki, piwnice, czy inne tego typu pomieszczenia mogą zostać wykończone za pomocą listwy. Jej montaż jest na tyle łatwy, że poradzi sobie z nim nawet osoba bez doświadczenia w tego typu pracach.
Listwa impregnowana LED GKKO40-i
Zapomnij o trudnym i czasochłonnym wtapianiu oraz szpachlowaniu metalowych narożników. System suchej zabudowy to gotowe moduły GK przygotowane do montażu. Wystarczy po prostu przykręcić aluminiowy profil w wybranym miejscu, po czym przymocować do niego element. Maskowania i końcowej obróbki wymagają jedynie miejsca montażu i ewentualne łączenia. GKKO40-i Listwa impregnowana LED przygotowana jest do montażu profili LED wraz z taśmą oświetleniową. Element możesz łączyć ze sztukaterią wewnętrzną np. z listwami sufitowymi.
Maskownica jest odpowiednikiem impregnowanej zabudowy karnisza GKK40-I bez miejsca na LED.
Gotowa zabudowa GK sprawia, że wystarczy wybrać odpowiednią wielkość i przykręcić. Oszczędzasz czas i pieniądze.
Zadbaliśmy, aby każdy z elementów miał równe kąty i był prosty. Już nie musisz tracić czasu na szlifowanie łączeń w narożnikach.
Powierzchnia zielonej płyty GK została zaimpregnowana, dlatego możesz zastosować ją w pomieszczeniach wilgotnych.
Dzięki gotowym kształtom modułów GK ich montaż często ogranicza się do przykręcenia w pożądanym miejscu. I gotowe!
Po zagruntowaniu możesz dowolnie malować powierzchnię elementów za pomocą farb do wnętrz.
Zalety GKKO40-i listwy impregnowanej LED:
- przeznaczona do montażu w pomieszczeniach wilgotnych,
- z miejscem na oświetlenie LED,
- gotowa do montażu.
Produkt budowlany wymagający obróbki w procesie montażu.
W naszej ofercie znajdują się profile gipsowo-kartonowe. Aby wykonać zabudowę, należy dodatkowo zaopatrzyć się w akcesoria niezbędne do montażu (w tym profile aluminiowe UD 30, CD 60). Znajdziesz je w najbliższym sklepie budowlanym.
Stan produktu: nowy
Ten produkt nie ma jeszcze opinii
Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.